İade ve İptal Şartları

İade ve İptal Şartları

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in Cayma hakkının istisnaları başlıklı 15. maddesinin (b) ve (c) bentlerine göre; Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler ile çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler kapsamında cayma hakkı kullanılamamaktadır.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla, eğer bozulmuş ve zarar görmüşse teslimat ekibimize tutanak tutturarak iade edebilirsiniz.

Ürünü teslim aldıktan sonra teslimat ekibimizin görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim ettiğini kabul etmiş olursunuz.

Sitemizde bulunan ürünün kişi ve kişilere özel olarak hazırlanması durumunda, sipariş verdiğiniz ürün/ürünlerden vazgeçmeniz halinde normal ürünlerde siparişin teslim edileceği günün bir gün öncesi saat sabah 10.00 ‘ a ; şeker hamuru ile kaplanmış veya figürlü, resimli, oyuncaklı ürünlerde ise 2 gün öncesi öğleden sonra saat 15.00’e kadar bildirdiğiniz takdirde siparişiniz iptal edilir.

Ürünün yukarıda belirtilen şartlar ile iade edilmesi veya alışverişinden cayması halinde, cayma bildiriminin firmamıza ulaştığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

× Whatsapp